Bize Ulaşın

Hakkımızda

Hakkımızda

Wiak Bakemarkt senelerdir WIESHEU Alman Fırın Markasını ı başarılı bir şekilde temsil etmek ile beraber Türkiye’deki tek temsilcisi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

 

WIESHEU, mağaza tipi çok işlevli ve her ihtiyaca hitap eden fırınlar üretmekte ve dünya geneli her yıl sektöre öncülük yaptığı gibi yeniliklere de imza atmış global bir şirkettir. “Mağazada pişirme” kavramının yaratıcısı olarak günümüzde HORECA, Bakery & Patisserie, Süpermarketler ve Benzin istasyonları gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Geleneğin gelecek ile birleştiği bu KnowHow çalıştığımız müşterilerimiz için çok önemli ve bizde Wiak Bakemarkt olarak gönül rahatlığı ile bu markayı ülkemizde temsil etmekteyiz. En büyük ilkemiz standart ve kaliteyi kesintisiz bir arada yaşatmaktır.

 

Wiak Bakemarkt Türkiye’de satış sonrası profesyonel ve geniş ağa sahip donanımlı teknik servis ekibimiz ile her noktaya 7/24 ulaşabilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğumuz gibi kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı hizmet vermeyi ilke olarak benimseyip güvenilir olmayı başardık.

e-Bülten

Kampanya duyurularımızdan haberdar olmak için e-Bültenimize kaydolabilirsiniz.

Bu site softworks ile hazırlanmıştır.